ADS albania

Pionerë në disejnimin dhe implementimin e sistemeve mekanike në Shqipëri për më shumë se 20 vite. Distributor ekskluziv i Paneleve P3

Lider në cilësi 

Duke ofruar një gamë servisesh, e duke punuar me një gamë edhe më të gjerë klientësh, ne jemi ekspanduar nga fillimet tona në një lider ne tregun shqiptar. Skuadra jonë e kualifikuar dhe më një eksperience të gjerë garanton cilësinë dhe suportin e vazhdueshëm.

Partnerë ekzkluziv i

Punët tona

Krijuar për të arritur ekselencën, Xheko Imperial, hoteli premier luksoz ndodhet në një nga pikat më të dëshiruara të Tiranës, afër parkut kombëtar. Disajni i Xheko Imperial është inspiruar nga pallatet rojale, me detaje arkitekturore të cilat do të lënë mbresa në qëndrimin tuaj.

Hoteli, me 71 dhoma dhe suita të dizejnuara me mobileri të stilit klasik, ofton një eksperiencë luksoze, elegante dhe intime.

Plaza Tiranë është një nga pikat ikonë të këtij qyteti vibrant. 

Vendndodhur idealisht në qendër të qytetit, në distriktin e biznesit dhe “shopping”, Plaza është zgjedhja ideale për turistët e ç’do lloji duke ofruar servise dhe shërbime unike në një ambient me 5 yje.

Kjo ndërtesë grandioze, ofron 28 kate, 190 dhoma dhe suita të cilat shprehin standartet luksoze të cilat janë një inspirim elegance dhe sharmi për dizajnet moderne.

Tirana East Gate – TEG, është pjesë e Balfin Group, grupi më i madh financiar në rajon. 

Në qendër të një nga zonat më me potencial të Tiranës, ndodhet arsyeja perfekte për të provuar modën më të re, ushqimin perfekt dhe një kohë cilësore. Eksploro 42000 metra katror lumturi me 150 vitrina, ku ofrohet një gamë e gjerë, mode, mobilerie, argëtimi dhe kulinarie. Hapur në 2001, TEG është pjesë e Balfin Group.

 

Qëndra Tregtare Univers – QTU u hap në tetor, 2005.

Në kohën e hapjes, QTU mbulonte 23,000 metra katror, dhe është ekspanduar kater-fish, për të akomoduar një gamë të gjerë baresh, restorentesh, dyqanesh, dhe supermarketin, për të cilin Qendra Tregtare Univers është e njohur në vend.

Ky është stadiumi historik i Tiranës.

Stadiumi ndodhet në qendër të kryeqytetit. Projekti i restaurimit të Arenës Nacionale përfshin një stadium modern me 22500 vende, kafeteri, restorante, një kullë 100m, hotel me 80 dhoma dhe 256 hapsira parkimi, të gjitha mbrapa fasadës unike me ngjyrat nacionale të Shqipërisë.

*Punë në progress

Na Kontaktoni

Send us a Message

11 + 7 =

Info

Mobile: +355 69 20 63 490

Office: +355 68 40 900 99

Email: info@ads-albania.com

Address: Rr. Artan Lenja, Godina 14/1, Tirana, Albania